O firmie

Wrocławska hurtownia Materiały Budowlane MB-03 Sp. z o.o. działa na rynku nieprzerwanie od 2003 roku, opierając swą działalność nie tylko na sprzedaży materiałów budowlanych, ale także na profesjonalnym doradztwie technicznym i kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych, firm wykonawczych oraz klientów instytucjonalnych.

Na przestrzeni ostatnich lat przekształciliśmy się z niewielkiego biura handlowego obsługującego duże inwestycje w znaną (nie tylko we Wrocławiu), profesjonalną hurtownię. Nasi doradcy techniczno-handlowi skalkulują ilości oraz koszty potrzebnych materiałów, a także zaopiekują się Państwa budową pod kątem kompletacji, jakości i terminowości dostaw. Zakres proponowanych przez nas materiałów obejmuje pełną gamę produktów: od fundamentów, poprzez dach, aż po wykończenie. Tworzymy zespół doświadczonych doradców, pragnących realizować Państwa koncepcje dotyczące budowy domu i jego najbliższego otoczenia.

Decydując się na współpracę z nami zyskują Państwo:

  • konkurencyjne i atrakcyjne ceny
  • gwarancję wysokiej jakości towarów
  • profesjonalne doradztwo techniczne
  • terminowe dostawy wprost na plac budowy
  • kalkulacje ilościowe i kosztowe w oparciu o projekty i ustalenia

Od samego początku istnienia firmy ściśle współpracujemy z największymi producentami materiałów budowlanych: ROCKWOOL (systemy izolacji termicznych i akustycznych, niepalna, skalna wełna mineralna), BOLIX (ocieplenia budynków, tynki dekoracyjne, kleje, farby wewnętrzne i zewnętrzne), RÖBEN (dachówki i akcesoria ceramiczne, pustaki ścienne oraz cegły klinkierowe), BAUMIT (systemy ociepleń, tynki, farby elewacyjne, wyprawy wierzchnie), WIENERBERGER (ceramika budowlana, cegła klinkierowa oraz dachówki i akcesoria ceramiczne). Bezpośrednie umowy z kluczowymi partnerami handlowymi stawiają nas w czołówce krajowych dystrybutorów i są gwarantem wysokiej jakości towarów nierzadko dostarczanych na plac budowy bezpośrednio od producentów.

Nasza oferta sukcesywnie powiększa się o nowe pozycje m.in.: BRUK-BET (kostki i płyty brukowe, płyty tarasowe, stopnie schodowe, mała architektura), TYRON (płyty styropianowe, produkty ze spienionego polistyrenu, nowoczesny styropian), MDM (akcesoria dachowe: folie, membrany, taśmy kalenicowe i kominowe, stopnie, ławy), VELUX (energooszczędne, funkcjonalne i trwałe okna dachowe, rolety i markizy), KREISEL (tynki dekoracyjne, zaprawy murarskie i tynkarskie, kleje, środki gruntujące) i wiele, wiele innych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Materiały Budowlane MB-03 Sp. z o.o.

ul. Szczecińska 5a
54-517 Wrocław

tel./fax: 71 354 83 30
e-mail: wroclaw@mb03.pl

NIP 897-16-82-130
REGON 932907572