O firmie MB-03

Wrocławska hurtownia MB-03 Materiały Budowlane działa na rynku nieprzerwanie od 2003 roku. Firma opiera swą działalność nie tylko na sprzedaży materiałów budowlanych, ale także na profesjonalnym doradztwie technicznym i kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych oraz firm wykonawczych.

Na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat przekształciliśmy się z niewielkiego biura handlowego obsługującego nieduże inwestycje w znaną (nie tylko we Wrocławiu), profesjonalną hurtownię.

Nasi doradcy techniczno-handlowi skalkulują ilości oraz koszty potrzebnych materiałów, a także zaopiekują się Państwa budową pod kątem kompletacji, jakości i terminowości dostaw. Zakres proponowanych przez nas materiałów obejmuje pełną gamę produktów: od fundamentów, poprzez dach, aż po wykończenie. Tworzymy zespół doświadczonych doradców, pragnących realizować Państwa koncepcje dotyczące budowy domu i jego najbliższego otoczenia.

Od samego początku ściśle współpracujemy z największymi producentami materiałów budowlanych: ROCKWOOL, BOLIX, RÖBEN, VELUX, BAUMIT, FAKRO, WIENERBERGER, KREISEL, CREATON, GÓRAŻDŻE, TERMO ORGANIKA. Bezpośrednie umowy z kluczowymi partnerami handlowymi stawiają nas w czołówce krajowych dystrybutorów i są gwarantem najwyższej jakości produktów trafiających na Państwa budowę.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

A

atrakcyjne i konkurencyjne ceny

A

gwarancja wysokiej jakości materiałów

A

profesjonalne doradztwo techniczne

A

terminowe dostawy prosto na plac budowy

A

kalkulacje ilościowe w oparciu o projekty

Jesteśmy dystrybutorem produktów