tel. 71 354 83 30 wroclaw@mb03.pl

O firmie MB-03

Wrocławska hurtownia Materiały Budowlane MB-03 Sp. z o.o. działa na rynku nieprzerwanie od 2003 roku, opierając swą działalność nie tylko na sprzedaży materiałów budowlanych, ale także na profesjonalnym doradztwie technicznym i kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych, firm wykonawczych oraz klientów instytucjonalnych.

Na przestrzeni ostatnich lat przekształciliśmy się z niewielkiego biura handlowego obsługującego duże inwestycje w znaną (nie tylko we Wrocławiu), profesjonalną hurtownię. Nasi doradcy techniczno-handlowi skalkulują ilości oraz koszty potrzebnych materiałów, a także zaopiekują się Państwa budową pod kątem kompletacji, jakości i terminowości dostaw. Zakres proponowanych przez nas materiałów obejmuje pełną gamę produktów: od fundamentów, poprzez dach, aż po wykończenie. Tworzymy zespół doświadczonych doradców, pragnących realizować Państwa koncepcje dotyczące budowy domu i jego najbliższego otoczenia.

Od samego początku istnienia firmy ściśle współpracujemy z największymi producentami materiałów budowlanych: ROCKWOOL, BOLIX, RÖBEN, BAUMIT, WIENERBERGER . Bezpośrednie umowy z kluczowymi partnerami handlowymi stawiają nas w czołówce krajowych dystrybutorów i są gwarantem wysokiej jakości towarów nierzadko dostarczanych na plac budowy bezpośrednio od producentów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

A

konkurencyjne, atrakcyjne ceny

A

gwarancja wysokiej jakości towarów

A

profesjonalne doradztwo techniczne

A

terminowe dostawy wprost na plac budowy

A

kalkulacje ilościowe i kosztowe w oparciu o projekty i ustalenia

Jesteśmy dystrybutorem produktów